Het Baken

Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
09:15 - 10:15
Groep
Pilates
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
10:30 - 11:30
Groep
Pilates

De Baccara

Er zijn geen lessen/evenementen.

De Bloemhof

Er zijn geen lessen/evenementen.

De Reede

Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
09:00 - 10:00
Groep
Pilates
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
10:00 - 11:00
Groep
Pilates

De Legmeer

Er zijn geen lessen/evenementen.

De Meerwijk

Er zijn geen lessen/evenementen.

De Mikado

Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Pilates
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
19:45 - 20:45
Groep
Bodyshape
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
15:45 - 16:45
Groep
Turnen meisjes groep 3-4
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
16:45 - 17:45
Groep
Turnen meisjes groep 5-6
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
17:45 - 18:45
Groep
Turnen meisjes groep 7-8 en MO
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Vrijdag
Tijd
17:30 - 18:30
Groep
Trampolinespringen recreatie
Docent(e)
Lemstra, D. (Duncan)
Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Vrijdag
Tijd
18:30 - 19:30
Groep
Trampoline springen recreatie
Docent(e)
Lemstra, D. (Duncan)

Solidoe Oostkroost

Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
09:00 - 09:45
Groep
Nijntje Beweegdiploma peuters 2-4 jr
Docent(e)
Kleijberg, J.T. (Tamara)

Pampusstraat

Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Maandag
Tijd
19:45 - 20:45
Groep
Keep fit dames/heren 18+

De Proosdijhal

Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Maandag
Tijd
17:30 - 18:30
Groep
Trampolinespringen recreatie t/m 10 jaar
Docent(e)
Graaff, L.N. de (Lucinda)
Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Maandag
Tijd
18:30 - 19:30
Groep
Trampolinespringen recreatie 11 jaar eo
Docent(e)
Graaff, L.N. de (Lucinda)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Maandag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Voetballen recreatief heren
Docent(e)
Ravensberg, L. van (Leo)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
19:15 - 20:15
Groep
Pilates dames/heren
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
09:00 - 10:00
Groep
Bodyshape
Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Donderdag
Tijd
17:00 - 18:00
Groep
Trampolinespringen recreatie
Docent(e)
Roelfsema, R. (René)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Donderdag
Tijd
18:00 - 20:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
Roelfsema, R. (René)
Docent(e)
Lemstra, D. (Duncan)
Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Donderdag
Tijd
18:00 - 19:00
Groep
Trampolinespringen recreatie
Docent(e)
Roelfsema, R. (René)
Docent(e)
Lemstra, D. (Duncan)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Pilates
Les/evenementtype
Volleybal recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
20:00 - 21:30
Groep
Volleybal recreatie heren
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
20:00 - 21:00
Groep
Pilates
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
09:00 - 10:00
Groep
Pilates
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
10:00 - 11:00
Groep
Pilates
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
14:30 - 15:15
Groep
Kleutergym groep 1-2 (start bij vold. deelname)
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
15:30 - 16:30
Groep
Turnen meisjes groep 3-4
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
16:30 - 17:30
Groep
Turnen meisjes groep 5-6
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
17:30 - 18:30
Groep
Turnen meisjes groep 7-8
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)

De Rietpluim

Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Maandag
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Zumba Fitness
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Maandag
Tijd
20:30 - 21:30
Groep
Pilates

De Roerdompl

Er zijn geen lessen/evenementen.

De Rozen

Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Maandag
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Bodyshape
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Keep Fit Heren
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Bodyshape
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
09:00 - 10:00
Groep
Bodyshape

De Thijsse

Er zijn geen lessen/evenementen.

Sporthal Sloten

Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Maandag
Tijd
19:00 - 21:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
As, A.N. van (Netty), Dokter, M. (Melvin)

De Waterlelie

Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Maandag
Tijd
15:45 - 17:15
Groep
Wedstrijdturnen meisjes ma groep 1
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Maandag
Tijd
17:15 - 18:45
Groep
Wedstrijdturnen meisjes ma groep 2
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Docent(e)
Timmer, C. (Caroline)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Maandag
Tijd
18:45 - 20:15
Groep
Wedstrijdturnen meisjes ma groep 3
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
09:00 - 10:00
Groep
Bodyshape
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
15:45 - 16:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 3-4
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
16:45 - 17:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 5-6
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
17:45 - 18:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 7-8
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
09:00 - 09:45
Groep
Gymnastiek peuters 2,5-4 jaar (Nijntje)
Docent(e)
Hoorn, C. van der (Carola)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
14:45 - 15:30
Groep
Gymnastiek kleuters gr 1-2
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
16:00 - 17:30
Groep
Wedstrijdturnen meisjes wo groep 1
Docent(e)
Sandifort, I.M. (Ilse)
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Volleybal recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
16:30 - 18:00
Groep
Volleybal mini's CMV 1
Les/evenementtype
Twirlen recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
16:30 - 17:30
Groep
Twirling Kids
Les/evenementtype
Twirlen recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
17:00 - 18:30
Groep
Twirlen beginnersgroep
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
17:30 - 19:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes wo groep 2
Docent(e)
Sandifort, I.M. (Ilse)
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Twirlen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
18:30 - 20:30
Groep
Twirlen team + solo
Les/evenementtype
Volleybal recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
19:30 - 21:00
Groep
Volleybal 35+ dames/heren
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Donderdag
Tijd
17:00 - 20:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes do
Docent(e)
Belandi, E. (Erica)
Docent(e)
Timmer, C. (Caroline), Basat, S. (Suna)
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
19:00 - 20:30
Groep
Volleybal MB1
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
19:00 - 20:30
Groep
Volleybal MB2
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
19:00 - 20:30
Groep
Volleybal MC1
Docent(e)
Molenbroek, D. (Daniëlle)
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
20:30 - 22:00
Groep
Volleybal dames 1
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
20:30 - 22:00
Groep
Volleybal dames 2
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
20:30 - 22:00
Groep
Volleybal dames 3
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
20:30 - 22:30
Groep
Volleybal heren 1