De Waterlelie

Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Maandag
Tijd
16:00 - 18:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Tas, M. (MariŽt)
Les/evenementtype
Ritm. Gymnastiek sel.
Dag
Maandag
Tijd
16:30 - 19:30
Groep
Ritmische Gymnastiek selectie
Docent(e)
Huiskens, I. (Ilse)
Docent(e)
Eijk, M. van (Mara)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Maandag
Tijd
18:00 - 20:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Tas, M. (MariŽt)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
15:45 - 16:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 3
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
16:45 - 17:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 4
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
17:45 - 18:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 5
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Docent(e)
Aileen, J. (Jasmin)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
18:45 - 19:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 6 + (wachtlijst)
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Docent(e)
Aileen, J. (Jasmin)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
09:15 - 10:00
Groep
Gymnastiek peuters 2,5-4 jaar
Docent(e)
Hoorn, C. van der (Carola)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
14:45 - 15:30
Groep
Gymnastiek kleuters gr 1-2
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
16:00 - 17:30
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Sandifort, I.M. (Ilse)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Woensdag
Tijd
16:30 - 17:45
Groep
Volleybal mini's CMV 1
Docent(e)
Zee, F. van der (Frits)
Les/evenementtype
Twirlen recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
16:30 - 17:15
Groep
Twirling Kids (4-7 jaar)
Docent(e)
Minnee, E.C.M.H. (Eveline)
Les/evenementtype
Twirlen recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
17:00 - 18:00
Groep
Twirlen beginnersgroep
Docent(e)
Minnee, E.C.M.H. (Eveline)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
17:30 - 19:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Sandifort, I.M. (Ilse)
Les/evenementtype
Twirlen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
18:00 - 18:30
Groep
Twirlen beginners solisten
Docent(e)
Minnee, E.C.M.H. (Eveline)
Les/evenementtype
Twirlen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
18:30 - 20:30
Groep
Twirlen team + solo
Docent(e)
Langen, M.W. de (Maaike)
Docent(e)
Leliveld, V.H.G. (Valerie)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Woensdag
Tijd
19:30 - 21:00
Groep
Volleybal 35+ dames/heren
Docent(e)
Tesselaar, J. (John)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Donderdag
Tijd
16:00 - 18:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Tas, M. (MariŽt)
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Donderdag
Tijd
18:00 - 20:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Belandi, E. (Erica)
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Donderdag
Tijd
18:30 - 20:00
Groep
Volleybal JB1
Docent(e)
Noord, P. van (Paul)
Docent(e)
Verhoeven, J.J.J. (Jeroen)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Donderdag
Tijd
18:30 - 20:00
Groep
Volleybal MB 1
Docent(e)
Stam, E.J.T.E. (Eus)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Donderdag
Tijd
18:30 - 20:00
Groep
Volleybal MA 1
Docent(e)
Stam, E.J.T.E. (Eus)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Donderdag
Tijd
20:00 - 21:30
Groep
Volleybal dames 1
Docent(e)
Peereboom, M.T.J. (Michael)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Donderdag
Tijd
20:00 - 21:30
Groep
Volleybal dames 2
Docent(e)
Peereboom, M.T.J. (Michael)
Docent(e)
Eijkhout, F. (Frank)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Donderdag
Tijd
20:00 - 21:30
Groep
Volleybal dames 3
Docent(e)
Stam, E.J.T.E. (Eus)
Docent(e)
Eijkhout, F. (Frank)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Donderdag
Tijd
20:00 - 22:00
Groep
Volleybal heren 1
Docent(e)
Noord, P. van (Paul)