De Waterlelie

Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Maandag
Tijd
16:00 - 18:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Tas, M. (MariŽt)
Les/evenementtype
Ritm. Gymnastiek sel.
Dag
Maandag
Tijd
16:30 - 19:30
Groep
Ritmische Gymnastiek selectie
Docent(e)
Huiskens, I. (Ilse)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Maandag
Tijd
18:00 - 20:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Tas, M. (MariŽt)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
15:45 - 16:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 3-4
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
16:45 - 17:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 5-6
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
17:45 - 18:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 7-8
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
09:15 - 10:00
Groep
Gymnastiek peuters 2,5-4 jaar
Docent(e)
Hoorn, C. van der (Carola)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
14:45 - 15:30
Groep
Gymnastiek kleuters gr 1-2
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
16:00 - 17:30
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Sandifort, I.M. (Ilse)
Les/evenementtype
Volleybal recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
16:30 - 17:30
Groep
Volleybal mini's CMV 1
Docent(e)
Les/evenementtype
Twirlen recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
16:30 - 17:30
Groep
Twirling Kids (4-7 jaar)
Docent(e)
Les/evenementtype
Twirlen recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
17:00 - 18:30
Groep
Twirlen beginnersgroep
Docent(e)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
17:30 - 19:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Sandifort, I.M. (Ilse)
Les/evenementtype
Twirlen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
18:00 - 18:30
Groep
Twirlen beginners solisten
Docent(e)
Les/evenementtype
Twirlen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
18:30 - 20:30
Groep
Twirlen team + solo
Docent(e)
Les/evenementtype
Volleybal recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
19:30 - 21:00
Groep
Volleybal 35+ dames/heren
Docent(e)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Donderdag
Tijd
16:00 - 18:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Tas, M. (MariŽt)
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Donderdag
Tijd
18:00 - 20:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Belandi, E. (Erica)
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
19:00 - 20:30
Groep
Volleybal MA1
Docent(e)
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
19:00 - 20:30
Groep
Volleybal MA2
Docent(e)
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
20:30 - 22:00
Groep
Volleybal dames 1
Docent(e)
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
20:30 - 22:00
Groep
Volleybal dames 2
Docent(e)
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
20:30 - 22:00
Groep
Volleybal dames 3
Docent(e)
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
20:30 - 22:30
Groep
Volleybal heren 1
Docent(e)