De Proosdijhal

Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Maandag
Tijd
16:00 - 17:00
Groep
G-trampolinespringen
Docent(e)
Vliet, J. van (Jerry)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Maandag
Tijd
17:00 - 19:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Maandag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Voetballen recreatief heren
Docent(e)
Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Maandag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Trampolinespringen recreatie
Docent(e)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
19:15 - 20:15
Groep
Pilates dames/heren
Docent(e)
Eickhoff, M. (Maria)
Docent(e)
Baal, P.J.M. van (Patricia)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
20:00 - 21:00
Groep
Zumba Dance (18+): start 4 september!
Docent(e)
Buskermolen, M.G. (MariŽlle)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
09:00 - 10:00
Groep
Bodyshape
Docent(e)
Erkelens, J.M.E. (AnneMarie)
Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Donderdag
Tijd
17:00 - 18:00
Groep
Trampolinespringen recreatie (wachtlijst)
Docent(e)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Donderdag
Tijd
18:00 - 20:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Pilates level 1-2
Docent(e)
Eickhoff, M. (Maria)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Donderdag
Tijd
20:00 - 21:30
Groep
Volleybal recreatie heren
Docent(e)
Vergoossen, M.T.M. (Michiel)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
20:00 - 21:00
Groep
Pilates level 2-3
Docent(e)
Eickhoff, M. (Maria)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
09:00 - 10:00
Groep
Pilates level 1-2
Docent(e)
Eickhoff, M. (Maria)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
10:00 - 11:00
Groep
Pilates level 1-2
Docent(e)
Eickhoff, M. (Maria)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
13:45 - 14:45
Groep
Turnen meisjes groep 3-4
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
14:45 - 15:45
Groep
Turnen meisjes groep 4 (wachtlijst)
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
15:45 - 16:45
Groep
Turnen meisjes groep 5
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Ritm. Gymnastiek sel.
Dag
Vrijdag
Tijd
16:45 - 19:45
Groep
Ritmische Gymnastiek selectie
Docent(e)
Huiskens, I. (Ilse)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
16:45 - 17:45
Groep
Turnen meisjes groep 6-7-8 (wachtlijst)
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
18:30 - 19:30
Groep
Dans groep 5-6-7
Docent(e)
Aarsman, J. (Joyce)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Dans "Time 2 Dance" (11-15 jaar)
Docent(e)
Aarsman, J. (Joyce)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
20:30 - 21:30
Groep
Dans "Passion 4 Dance" (15+)
Docent(e)
Aarsman, J. (Joyce)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Zaterdag
Tijd
09:30 - 10:30
Groep
Ouder & Kinddans (gestart 07-09-19)
Docent(e)
Buskermolen, M.G. (MariŽlle)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Zaterdag
Tijd
10:30 - 11:30
Groep
Zumba Dance
Docent(e)
Buskermolen, M.G. (MariŽlle)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Zaterdag
Tijd
10:30 - 11:30
Groep
Zumba Dance
Docent(e)
Buskermolen, M.G. (MariŽlle)