De Proosdijhal

Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Maandag
Tijd
17:00 - 19:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
Graaff, L.N. de (Lucinda), Rademaker, A. (Amber)
Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Maandag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Trampolinespringen recreatie
Docent(e)
Rademaker, A. (Amber), Graaff, L.N. de (Lucinda)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Maandag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Voetballen recreatief heren
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
19:15 - 20:15
Groep
Pilates dames/heren
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
09:00 - 10:00
Groep
Bodyshape
Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Donderdag
Tijd
17:00 - 18:00
Groep
Trampolinespringen recreatie
Docent(e)
Roelfsema, R. (René)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Donderdag
Tijd
18:00 - 20:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
Roelfsema, R. (René)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Pilates level 1-2
Les/evenementtype
Volleybal recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
20:00 - 21:30
Groep
Volleybal recreatie heren
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
20:00 - 21:00
Groep
Pilates level 2-3
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
09:00 - 10:00
Groep
Pilates level 1-2
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
10:00 - 11:00
Groep
Pilates level 1-2
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
13:45 - 14:45
Groep
Turnen meisjes groep 3
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Docent(e)
Jensen, Y. (Yordan)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
14:45 - 15:45
Groep
Turnen meisjes groep 4
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Docent(e)
Jensen, Y. (Yordan)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
15:45 - 16:45
Groep
Turnen meisjes groep 5
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Docent(e)
Jensen, Y. (Yordan)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
16:45 - 17:45
Groep
Turnen meisjes groep 6-7-8
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)