Het Baken

Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
09:30 - 10:30
Groep
Pilates 50+
Docent(e)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
10:30 - 11:30
Groep
Pilates 50+
Docent(e)

De Baccara

Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Dinsdag
Tijd
18:00 - 19:00
Groep
Trampolinespringen recreatie 6-10 jaar
Docent(e)
Graaff, L.N. de (Lucinda)
Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Dinsdag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Trampolinespringen recreatie 11 jaar eo
Docent(e)
Graaff, L.N. de (Lucinda)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Vrijdag
Tijd
16:00 - 17:30
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Vrijdag
Tijd
17:30 - 19:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)

De Bloemhof

Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
09:00 - 10:00
Groep
Bodyshape
Docent(e)
Les/evenementtype
Ritm. Gymnastiek rec.
Dag
Woensdag
Tijd
15:30 - 16:30
Groep
Ritmische Gymnastiek vanaf groep 3
Docent(e)
Huiskens, I. (Ilse)
Les/evenementtype
Ritm. Gymnastiek sel.
Dag
Woensdag
Tijd
16:30 - 19:30
Groep
Ritmische Gymnastiek selectie
Docent(e)
Huiskens, I. (Ilse)

De Legmeer

Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
14:45 - 15:45
Groep
Turnen meisjes groep 3-4
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
15:45 - 16:45
Groep
Turnen meisjes groep 5-6-7-8
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)

De Meerwijk

Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
15:30 - 16:30
Groep
Turnen meisjes groep 3-4
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
16:30 - 17:30
Groep
Turnen meisjes gr 5-6
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
17:30 - 18:30
Groep
Turnen meisjes groep 7-8-MO
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
15:30 - 16:30
Groep
Turnen meisjes groep 3-4
Docent(e)
Spijker, B. (Björn)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
16:30 - 17:30
Groep
Turnen meisjes groep 5-6-7-8
Docent(e)
Spijker, B. (Björn)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
17:30 - 18:30
Groep
Freestyle Turnen jongens (vanaf 7 jaar)
Docent(e)
Spijker, B. (Björn)

De Mikado

Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Maandag
Tijd
15:45 - 16:30
Groep
Gymnastiek kleuters gr 1-2
Docent(e)
Kleijberg, J.T. (Tamara)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
16:00 - 17:00
Groep
Turnen meisjes groep 3-4
Docent(e)
Gooijer, K. de (Karlijn)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
17:00 - 18:00
Groep
Turnen meisjes groep 5-6
Docent(e)
Gooijer, K. de (Karlijn)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
18:00 - 19:00
Groep
Turnen meisjes groep 7-8
Docent(e)
Gooijer, K. de (Karlijn)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Pilates level 1-2
Docent(e)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
19:45 - 20:45
Groep
Bodyshape
Docent(e)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
15:45 - 16:45
Groep
Plus-turnen groep 4-5
Docent(e)
Gooijer, K. de (Karlijn)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
16:45 - 17:45
Groep
Plus-turnen, groep 6-7-8
Docent(e)
Gooijer, K. de (Karlijn)
Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Vrijdag
Tijd
17:30 - 18:30
Groep
Trampolinespringen recreatie
Docent(e)
Rademaker, A. (Amber)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Vrijdag
Tijd
18:30 - 20:30
Groep
Trampolinespringen Jong Talent
Docent(e)
Rademaker, A. (Amber)

Solidoe Oostkroost

Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
09:15 - 10:00
Groep
Gymnastiek peuters 2,5-4 jr
Docent(e)
Kleijberg, J.T. (Tamara)

De Proosdijhal

Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Maandag
Tijd
17:00 - 19:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
As, N. van (Netty)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Maandag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Voetballen recreatief heren
Docent(e)
Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Maandag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Trampolinespringen recreatie
Docent(e)
As, N. van (Netty)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
19:15 - 20:15
Groep
Pilates dames/heren
Docent(e)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
20:00 - 21:00
Groep
Zumba Dance (18+)
Docent(e)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
09:00 - 10:00
Groep
Bodyshape
Docent(e)
Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Donderdag
Tijd
17:00 - 18:00
Groep
Trampolinespringen recreatie
Docent(e)
Roelfsema, R. (René)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Donderdag
Tijd
18:00 - 20:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
Roelfsema, R. (René)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Pilates level 1-2
Docent(e)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
20:00 - 21:00
Groep
Pilates level 2-3
Docent(e)
Les/evenementtype
Volleybal recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
20:00 - 21:30
Groep
Volleybal recreatie heren
Docent(e)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
09:00 - 10:00
Groep
Pilates level 1-2
Docent(e)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
10:00 - 11:00
Groep
Pilates level 1-2
Docent(e)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
13:45 - 14:45
Groep
Turnen meisjes groep 3
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
14:45 - 15:45
Groep
Turnen meisjes groep 4
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
15:45 - 16:45
Groep
Turnen meisjes groep 5
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
16:45 - 17:45
Groep
Turnen meisjes groep 6-7-8
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
18:30 - 19:30
Groep
Dans groep 5-6-7
Docent(e)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Dans "Time 2 Dance" (11-15 jaar)
Docent(e)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
20:30 - 21:30
Groep
Dans "Passion 4 Dance" (15+)
Docent(e)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Zaterdag
Tijd
10:00 - 11:00
Groep
Zumba Dance
Docent(e)

De Rietpluim

Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Maandag
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Zumba Fitness
Docent(e)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Maandag
Tijd
20:30 - 21:30
Groep
Pilates level 1-2
Docent(e)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
20:00 - 21:00
Groep
Dansen met Mar (20+)
Docent(e)

De Roerdompl

Er zijn geen lessen/evenementen.

De Rozen

Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Maandag
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Bodyshape
Docent(e)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Maandag
Tijd
20:30 - 21:30
Groep
Bodyshape
Docent(e)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Keep Fit Heren
Docent(e)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Bodyshape
Docent(e)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
09:00 - 10:00
Groep
Bodyshape
Docent(e)

De Thijsse

Er zijn geen lessen/evenementen.

Sporthal Sloten

Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Maandag
Tijd
19:00 - 21:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
Holst, Y.L. (Yanaika)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Dinsdag
Tijd
17:00 - 19:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
As, R.S. van (Robin)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Dinsdag
Tijd
19:00 - 21:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
As, R.S. van (Robin)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Woensdag
Tijd
18:00 - 20:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
As, R.S. van (Robin)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Vrijdag
Tijd
17:00 - 19:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
As, R.S. van (Robin)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Vrijdag
Tijd
19:00 - 21:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
As, R.S. van (Robin)

De Waterlelie

Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Maandag
Tijd
16:00 - 18:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Tas, M. (Mariët)
Les/evenementtype
Ritm. Gymnastiek sel.
Dag
Maandag
Tijd
16:30 - 19:30
Groep
Ritmische Gymnastiek selectie
Docent(e)
Huiskens, I. (Ilse)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Maandag
Tijd
18:00 - 20:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Tas, M. (Mariët)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
15:45 - 16:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 3-4
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
16:45 - 17:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 5-6
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
17:45 - 18:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 7-8
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
18:45 - 19:45
Groep
Tienerturnen vanaf 12 jaar
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
09:15 - 10:00
Groep
Gymnastiek peuters 2,5-4 jaar
Docent(e)
Hoorn, C. van der (Carola)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
14:45 - 15:30
Groep
Gymnastiek kleuters gr 1-2
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
16:00 - 17:30
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Sandifort, I.M. (Ilse)
Les/evenementtype
Twirlen recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
16:30 - 17:30
Groep
Twirling Kids (4-7 jaar)
Docent(e)
Les/evenementtype
Volleybal recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
16:30 - 17:30
Groep
Volleybal mini's CMV 1
Docent(e)
Les/evenementtype
Twirlen recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
17:00 - 18:30
Groep
Twirlen beginnersgroep
Docent(e)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
17:30 - 19:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Sandifort, I.M. (Ilse)
Les/evenementtype
Twirlen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
18:00 - 18:30
Groep
Twirlen beginners solisten
Docent(e)
Les/evenementtype
Twirlen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
18:30 - 20:30
Groep
Twirlen team + solo
Docent(e)
Les/evenementtype
Volleybal recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
19:30 - 21:00
Groep
Volleybal 35+ dames/heren
Docent(e)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Donderdag
Tijd
16:00 - 18:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Tas, M. (Mariët)
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Donderdag
Tijd
18:00 - 20:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Belandi, E. (Erica)
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
19:00 - 20:30
Groep
Volleybal MA1
Docent(e)
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
19:00 - 20:30
Groep
Volleybal MA2
Docent(e)
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
20:30 - 22:00
Groep
Volleybal dames 2
Docent(e)
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
20:30 - 22:00
Groep
Volleybal dames 3
Docent(e)
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
20:30 - 22:30
Groep
Volleybal heren 1
Docent(e)
Les/evenementtype
Volleybal competitie
Dag
Donderdag
Tijd
20:30 - 22:00
Groep
Volleybal dames 1
Docent(e)