Het Baken

Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Maandag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Dans "Power 2 dance"(11+)
Docent(e)
Buskermolen, M.G. (MariŽlle)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Maandag
Tijd
20:00 - 21:00
Groep
Dans "4Ever Dance" (15+)
Docent(e)
Buskermolen, M.G. (MariŽlle)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
09:30 - 10:30
Groep
Pilates 50+ (wachtlijst)
Docent(e)
Eickhoff, M. (Maria)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
10:30 - 11:30
Groep
Pilates 50+
Docent(e)
Eickhoff, M. (Maria)

De Baccara

Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Dinsdag
Tijd
18:00 - 19:00
Groep
Trampolinespringen recreatie (wachtlijst)
Docent(e)
Graaff, L.N. de (Lucinda)
Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Dinsdag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Trampolinespringen (op inschrijving)
Docent(e)
Graaff, L.N. de (Lucinda)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Vrijdag
Tijd
14:30 - 16:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Vrijdag
Tijd
16:00 - 17:30
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Tas, M. (MariŽt)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Vrijdag
Tijd
17:30 - 19:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Tas, M. (MariŽt)
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)

De Bloemhof

Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
09:00 - 10:00
Groep
Bodyshape
Docent(e)
Erkelens, J.M.E. (AnneMarie)
Les/evenementtype
Ritm. Gymnastiek rec.
Dag
Woensdag
Tijd
15:30 - 16:30
Groep
Ritmische Gymnastiek vanaf groep 3
Docent(e)
Huiskens, I. (Ilse)
Les/evenementtype
Ritm. Gymnastiek sel.
Dag
Woensdag
Tijd
16:30 - 19:30
Groep
Ritmische Gymnastiek selectie
Docent(e)
Huiskens, I. (Ilse)

Jane Addamshal

Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
20:00 - 21:00
Groep
Bodyshape
Docent(e)
Erkelens, J.M.E. (AnneMarie)

De Legmeer

Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
14:30 - 15:30
Groep
Turnen meisjes groep 3-4 (wachtlijst)
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
15:30 - 16:30
Groep
Turnen meisjes groep 5-6-7-8
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)

De Meerwijk

Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
15:30 - 16:30
Groep
Turnen meisjes groep 3-4 (wachtlijst)
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
16:30 - 17:30
Groep
Turnen meisjes gr 5-6
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Docent(e)
Oostveen, J. van (Joy)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
17:30 - 18:30
Groep
Turnen meisjes groep 7-8-MO (wachtlijst)
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
15:30 - 16:30
Groep
Turnen meisjes groep 3-4
Docent(e)
Spijker, B. (BjŲrn)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
16:30 - 17:30
Groep
Turnen meisjes groep 5-6-7-8
Docent(e)
Spijker, B. (BjŲrn)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
17:30 - 18:30
Groep
Freestyle Turnen jongens (vanaf 7 jaar)
Docent(e)
Spijker, B. (BjŲrn)

De Mikado

Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Maandag
Tijd
15:45 - 16:30
Groep
Gymnastiek kleuters groep 1
Docent(e)
Gooijer, K. de (Karlijn)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Maandag
Tijd
16:30 - 17:15
Groep
Gymnastiek kleuters groep 2
Docent(e)
Gooijer, K. de (Karlijn)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Maandag
Tijd
17:15 - 18:00
Groep
Turnen meisjes groep 3
Docent(e)
Gooijer, K. de (Karlijn)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
17:00 - 18:00
Groep
Turnen meisjes groep 4
Docent(e)
Gooijer, K. de (Karlijn)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
18:00 - 19:00
Groep
Turnen meisjes groep 5-6
Docent(e)
Gooijer, K. de (Karlijn)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Turnen meisjes groep 7-8 (wachtlijst)
Docent(e)
Gooijer, K. de (Karlijn)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Tienerturn (12+) wachtlijst
Docent(e)
Gooijer, K. de (Karlijn)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
20:00 - 21:00
Groep
Pilates level 1-2
Docent(e)
Cornelissen, V.C.M. (Vťronique)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
13:15 - 14:00
Groep
Kids swing 3 t/m 5 jaar
Docent(e)
Welzen, K. van (Kimberley)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
15:45 - 16:45
Groep
Turnen meisjes groep 3-4-5
Docent(e)
Gooijer, K. de (Karlijn)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
16:45 - 17:45
Groep
Turnen meisjes groep 6-7-8
Docent(e)
Gooijer, K. de (Karlijn)
Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Vrijdag
Tijd
17:30 - 18:30
Groep
Trampolinespringen recreatie (wachtlijst)
Docent(e)
Rademaker, A. (Amber)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Vrijdag
Tijd
18:30 - 20:30
Groep
Trampolinespringen Jong Talent
Docent(e)
Rademaker, A. (Amber)

Solidoe Oostkroost

Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
09:15 - 10:00
Groep
Gymnastiek peuters 2,5-4 jr
Docent(e)
Kleijberg, J.T. (Tamara)

De Proosdijhal

Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Maandag
Tijd
17:00 - 18:30
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
Holst, Y.L. (Yanaika)
Docent(e)
As, N. van (Netty)
Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Maandag
Tijd
18:30 - 19:30
Groep
Trampolinespringen recreatie
Docent(e)
Holst, Y.L. (Yanaika)
Docent(e)
As, N. van (Netty)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Maandag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Voetballen recreatief heren
Docent(e)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
19:15 - 20:15
Groep
Pilates dames/heren
Docent(e)
Eickhoff, M. (Maria)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
09:30 - 10:30
Groep
Ouder & Kinddans: start bij voldoende inschrijving
Docent(e)
Buskermolen, M.G. (MariŽlle)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Bodyshape
Docent(e)
Baal, P.J.M. van (Patricia)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
09:00 - 10:00
Groep
Bodyshape
Docent(e)
Erkelens, J.M.E. (AnneMarie)
Les/evenementtype
Trampolinespr rec.
Dag
Donderdag
Tijd
17:00 - 18:00
Groep
Trampolinespringen recreatie (op inschrijving)
Docent(e)
Roelfsema, R. (Renť)
Docent(e)
Antoniadis, D.D.J. (Donnatella)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Donderdag
Tijd
18:00 - 20:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
Roelfsema, R. (Renť)
Docent(e)
Vliet, J. van (Jerry)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Pilates level 1-2 (wachtlijst)
Docent(e)
Eickhoff, M. (Maria)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
20:00 - 21:00
Groep
Pilates level 2-3 (wachtlijst)
Docent(e)
Eickhoff, M. (Maria)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Donderdag
Tijd
20:00 - 21:30
Groep
Volleybal recreatie heren
Docent(e)
Vergoossen, M.T.M. (Michiel)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
09:00 - 10:00
Groep
Pilates level 1-2
Docent(e)
Eickhoff, M. (Maria)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
10:00 - 11:00
Groep
Pilates level 1-2
Docent(e)
Eickhoff, M. (Maria)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
13:45 - 14:45
Groep
Turnen meisjes groep 3 (wachtlijst)
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
14:45 - 15:45
Groep
Turnen meisjes groep 4 (wachtlijst)
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
15:45 - 16:45
Groep
Turnen meisjes groep 5 (wachtlijst)
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Ritm. Gymnastiek sel.
Dag
Vrijdag
Tijd
16:45 - 19:45
Groep
Ritmische Gymnastiek selectie
Docent(e)
Huiskens, I. (Ilse)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
16:45 - 17:45
Groep
Turnen meisjes groep 6-7-8 (wachtlijst)
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
17:30 - 18:30
Groep
Dans groep 5-6-7
Docent(e)
Moritz, J. (Jade)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
18:30 - 19:30
Groep
Dans "Time 2 Dance" (11+.) - wachtlijst
Docent(e)
Moritz, J. (Jade)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Zaterdag
Tijd
09:30 - 10:30
Groep
Ouder & Kinddans: start bij voldoende inschrijving
Docent(e)
Buskermolen, M.G. (MariŽlle)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Zaterdag
Tijd
10:30 - 11:30
Groep
Zumba Dance
Docent(e)
Buskermolen, M.G. (MariŽlle)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Zaterdag
Tijd
10:30 - 11:30
Groep
Zumba Dance
Docent(e)
Buskermolen, M.G. (MariŽlle)

De Rietpluim

Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Maandag
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Zumba Fitness
Docent(e)
Cornelissen, V.C.M. (Vťronique)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Maandag
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Zumba Fitness
Docent(e)
Cornelissen, V.C.M. (Vťronique)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
woensdag
Tijd
20:00 - 21:00
Groep
Zumba Dance
Docent(e)
Buskermolen, M.G. (MariŽlle)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Maandag
Tijd
20:30 - 21:30
Groep
Pilates level 1-2
Docent(e)
Cornelissen, V.C.M. (Vťronique)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
20:00 - 21:00
Groep
Zumba Dance (18+)
Docent(e)
Buskermolen, M.G. (MariŽlle)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Dans "Passion 4 Dance" (15+)
Docent(e)
Welzen, K. van (Kimberley)
Les/evenementtype
Dans recreatie
Dag
Donderdag
Tijd
20:00 - 21:00
Groep
Dansen met Mar (20+)
Docent(e)
Buskermolen, M.G. (MariŽlle)

De Roerdompl

Er zijn geen lessen/evenementen.

De Rozen

Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Maandag
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Bodyshape
Docent(e)
Aarsman, J. (Joyce)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Maandag
Tijd
20:30 - 21:30
Groep
Bodyshape
Docent(e)
Aarsman, J. (Joyce)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Keep Fit Heren
Docent(e)
Vredenburg, H.J. (John)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
19:30 - 20:30
Groep
Bodyshape
Docent(e)
Erkelens, J.M.E. (AnneMarie)
Les/evenementtype
Sportfit recreatie
Dag
Vrijdag
Tijd
09:00 - 10:00
Groep
Bodyshape
Docent(e)
Erkelens, J.M.E. (AnneMarie)

Studio's Aalsmeer

Er zijn geen lessen/evenementen.

De Thijsse

Er zijn geen lessen/evenementen.

Turnace Amsterdam

Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Maandag
Tijd
19:00 - 21:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
Vliet, J. van (Jerry)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Dinsdag
Tijd
17:00 - 19:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
As, R.S. van (Robin)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Dinsdag
Tijd
19:00 - 21:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
As, R.S. van (Robin)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Woensdag
Tijd
17:00 - 19:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
As, R.S. van (Robin)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Woensdag
Tijd
19:00 - 21:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
As, R.S. van (Robin)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Vrijdag
Tijd
17:00 - 19:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
As, R.S. van (Robin)
Les/evenementtype
Trampolinespr sel.
Dag
Vrijdag
Tijd
19:00 - 21:00
Groep
Trampolinespringen selectie
Docent(e)
As, R.S. van (Robin)

De Waterlelie

Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Maandag
Tijd
16:00 - 18:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Tas, M. (MariŽt)
Les/evenementtype
Ritm. Gymnastiek sel.
Dag
Maandag
Tijd
16:30 - 19:30
Groep
Ritmische Gymnastiek selectie
Docent(e)
Huiskens, I. (Ilse)
Docent(e)
Eijk, M. van (Mara)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Maandag
Tijd
18:00 - 20:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Tas, M. (MariŽt)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
15:45 - 16:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 3
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Docent(e)
Spring in 't Veld, N. (Nilou)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
16:45 - 17:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 4
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Docent(e)
Spring in 't Veld, N. (Nilou)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
17:45 - 18:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 5
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Docent(e)
Aileen, J. (Jasmin)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Dinsdag
Tijd
18:45 - 19:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 6 + (wachtlijst)
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Docent(e)
Aileen, J. (Jasmin)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
09:15 - 10:00
Groep
Gymnastiek peuters 2,5-4 jaar
Docent(e)
Hoorn, C. van der (Carola)
Les/evenementtype
Gymnastiek recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
14:45 - 15:30
Groep
Gymnastiek kleuters gr 1-2
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
16:00 - 17:30
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Sandifort, I.M. (Ilse)
Les/evenementtype
Twirlen recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
16:30 - 17:15
Groep
Twirling Kids (4-7 jaar)
Docent(e)
Minnee, E.C.M.H. (Eveline)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Woensdag
Tijd
17:00 - 18:15
Groep
Volleybal mini's CMV 1
Docent(e)
Zee, F. van der (Frits)
Les/evenementtype
Twirlen recreatie
Dag
Woensdag
Tijd
17:00 - 18:00
Groep
Twirlen beginnersgroep
Docent(e)
Minnee, E.C.M.H. (Eveline)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
17:30 - 19:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Sandifort, I.M. (Ilse)
Les/evenementtype
Twirlen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
18:00 - 18:30
Groep
Twirlen beginners solisten
Docent(e)
Minnee, E.C.M.H. (Eveline)
Les/evenementtype
Twirlen selectie
Dag
Woensdag
Tijd
18:30 - 20:30
Groep
Twirlen team + solo
Docent(e)
Langen, M.W. de (Maaike)
Docent(e)
Leliveld, V.H.G. (Valerie)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Woensdag
Tijd
19:30 - 21:00
Groep
Volleybal 35+ dames/heren
Docent(e)
Tesselaar, J. (John)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Donderdag
Tijd
16:00 - 18:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Tas, M. (MariŽt)
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Donderdag
Tijd
17:30 - 19:00
Groep
Volleybal MC 1
Docent(e)
Zee, F. van der (Frits)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Donderdag
Tijd
17:30 - 19:00
Groep
Volleybal MA2
Docent(e)
Stam, E.J.T.E. (Eus)
Les/evenementtype
Turnen selectie
Dag
Donderdag
Tijd
18:00 - 20:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Belandi, E. (Erica)
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Donderdag
Tijd
19:00 - 20:30
Groep
Volleybal JB1
Docent(e)
Noord, P. van (Paul)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Donderdag
Tijd
19:00 - 20:30
Groep
Volleybal MA 1
Docent(e)
Stam, E.J.T.E. (Eus)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Donderdag
Tijd
20:30 - 22:00
Groep
Volleybal dames 1
Docent(e)
Noord, P. van (Paul)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Donderdag
Tijd
20:30 - 22:00
Groep
Volleybal dames 2
Docent(e)
Peereboom, M.T.J. (Michael)
Docent(e)
Eijkhout, F. (Frank)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Donderdag
Tijd
20:30 - 22:00
Groep
Volleybal dames 3
Docent(e)
Peereboom, M.T.J. (Michael)
Docent(e)
Eijkhout, F. (Frank)
Les/evenementtype
Volleybal
Dag
Donderdag
Tijd
20:30 - 22:30
Groep
Volleybal heren 1
Docent(e)
Palen, C.J.N.M. van der (Carol)