Maandag

Locatie
Tijd
15:30 - 16:30
Groep
Turnen meisjes groep 3-4
Docent(e)
Spijker, B. (Björn)
Locatie
Tijd
16:30 - 17:30
Groep
Turnen meisjes groep 5-6-7-8
Docent(e)
Spijker, B. (Björn)
Locatie
Tijd
17:30 - 18:30
Groep
Freestyle Turnen jongens (vanaf 7 jaar)
Docent(e)
Spijker, B. (Björn)
Locatie
Tijd
15:45 - 16:30
Groep
Gymnastiek kleuters groep 1
Docent(e)
Kockelkorn, G. (Gerda)
Locatie
Tijd
16:30 - 17:15
Groep
Gymnastiek kleuters groep 2
Docent(e)
Kockelkorn, G. (Gerda)
Locatie
Tijd
17:15 - 18:00
Groep
Turnen meisjes groep 3
Docent(e)
Kockelkorn, G. (Gerda)
Locatie
Tijd
16:00 - 18:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Tas, M. (Mariët)
Locatie
Tijd
18:00 - 20:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Tas, M. (Mariët)

Dinsdag

Locatie
Tijd
17:00 - 18:00
Groep
Turnen meisjes groep 4
Docent(e)
Kockelkorn, G. (Gerda)
Locatie
Tijd
18:00 - 19:00
Groep
Turnen meisjes groep 5-6
Docent(e)
Kockelkorn, G. (Gerda)
Locatie
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Turnen meisjes groep 7-8 (wachtlijst)
Docent(e)
Kockelkorn, G. (Gerda)
Locatie
Tijd
19:00 - 20:00
Groep
Tienerturn (12+) wachtlijst
Docent(e)
Kockelkorn, G. (Gerda)
Locatie
Tijd
15:45 - 16:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 3
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Docent(e)
Spring in 't Veld, N. (Nilou)
Locatie
Tijd
16:45 - 17:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 4
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Docent(e)
Spring in 't Veld, N. (Nilou)
Locatie
Tijd
17:45 - 18:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 5
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Docent(e)
Aileen, J. (Jasmin)
Locatie
Tijd
18:45 - 19:45
Groep
Turnen meisjes/jongens groep 6 + (wachtlijst)
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Docent(e)
Aileen, J. (Jasmin)

Woensdag

Locatie
Tijd
14:30 - 15:30
Groep
Turnen meisjes groep 3-4
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Locatie
Tijd
15:30 - 16:30
Groep
Turnen meisjes groep 5-6-7-8
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Tijd
09:15 - 10:00
Groep
Gymnastiek peuters 2,5-4 jr
Docent(e)
Kockelkorn, G. (Gerda)
Locatie
Tijd
09:15 - 10:00
Groep
Gymnastiek peuters 2,5-4 jaar
Docent(e)
Hoorn, C. van der (Carola)
Locatie
Tijd
14:45 - 15:30
Groep
Gymnastiek kleuters gr 1-2
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Locatie
Tijd
16:00 - 17:30
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Sandifort, I.M. (Ilse)
Locatie
Tijd
17:30 - 19:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Sandifort, I.M. (Ilse)

Donderdag

Locatie
Tijd
15:30 - 16:30
Groep
Turnen meisjes groep 3-4
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Docent(e)
Oostveen, J. van (Joy)
Locatie
Tijd
16:30 - 17:30
Groep
Turnen meisjes gr 5-6
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Docent(e)
Oostveen, J. van (Joy)
Locatie
Tijd
17:30 - 18:30
Groep
Turnen meisjes groep 7-8-MO (wachtlijst)
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Locatie
Tijd
15:45 - 16:45
Groep
Turnen meisjes groep 3-4-5
Docent(e)
Kockelkorn, G. (Gerda)
Locatie
Tijd
16:45 - 17:45
Groep
Turnen meisjes groep 6-7-8
Docent(e)
Kockelkorn, G. (Gerda)
Locatie
Tijd
16:00 - 18:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Tas, M. (Mariët)
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Locatie
Tijd
18:00 - 20:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Belandi, E. (Erica)
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)

Vrijdag

Locatie
Tijd
14:30 - 16:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Locatie
Tijd
16:00 - 17:30
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Docent(e)
Tas, M. (Mariët)
Locatie
Tijd
17:30 - 19:00
Groep
Wedstrijdturnen meisjes
Docent(e)
Kockelkorn, G. (Gerda)
Docent(e)
Nap, J. (Anneke)
Locatie
Tijd
19:00 - 20:30
Groep
Tienerturn (12+) wachtlijst
Docent(e)
Kockelkorn, G. (Gerda)
Locatie
Tijd
13:45 - 14:45
Groep
Turnen meisjes groep 3
Docent(e)
Gooijer, K. de (Karlijn)
Locatie
Tijd
14:45 - 15:45
Groep
Turnen meisjes groep 4 (wachtlijst)
Docent(e)
Gooijer, K. de (Karlijn)
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Locatie
Tijd
15:45 - 16:45
Groep
Turnen meisjes groep 5
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)
Docent(e)
Gooijer, K. de (Karlijn)
Locatie
Tijd
16:45 - 17:45
Groep
Turnen meisjes groep 6-7-8 (wachtlijst)
Docent(e)
Gooijer, K. de (Karlijn)
Docent(e)
Spring in 't Veld, C. (Charon)